Jdi na obsah Jdi na menu
 


MH - Čelčický uzel 2013 - Čelčice 16.3.2013

18. 3. 2013

SDH Vrbka MH - Čelčický uzel 2013 - Čelčice 16.3.2013

Výsledky

 

Čelčický uzel 2013 mladší žáci – jednotlivci

Pořadové číslo

Jméno

čas

Trestné vteřiny

Celkový čas

pořadí

3

Pospíšil Kryštof - Vrbka

00:27,21

0

00:27,21

1

15

Marčíková Michaela - Vrbka

00:28,83

0

00:28,83

2

2

Nakládalová Michaela - Čelčice

00:31,32

0

00:31,32

3

13

Přecechtílková Nikola - Kvasice

00:36,77

0

00:36,77

4

9

Kubíčková Dominika - Kvasice

00:37,73

0

00:37,73

5

7

Petřík Josef - Vrbka

00:38,12

0

00:38,12

6

35

Melka Patrik - Čelčice

00:39,54

0

00:39,54

7

32

Kahajová Klára - Čelčice

00:39,64

0

00:39,64

8

11

Pomališ Vít - Vrbka

00:41,01

0

00:41,01

9

36

Šimek Filip - Čelčice

00:43,88

0

00:43,88

10

4

Přikryl Radim – Nová Dědina

00:46,61

0

00:46,61

11

5

Skácelová Adéla - Kvasice

00:48,63

0

00:48,63

12

29

Eliaš Lukáš - Čelčice

00:51,09

0

00:51,09

13

31

Káňa Martin - Čelčice

00:51,47

0

00:51,47

14

25

Smolimka Jiří - Kvasice

00:53,58

0

00:53,58

15

27

Halama Šimon - Kvasice

00:39,25

00:15,00

00:54,25

16

10

Hegerová Zdena - Lobodice

00:50,23

00:15,00

01:05,23

17

17

Tomaštíková Pavlína - Kvasice

00:57,48

00:10,00

01:07,48

18

21

Věrná Sabina - Kvasice

01:10,27

0

01:10,27

19

34

Konečný Adam - Čeelčie

01:01,40

00:15,00

01:16,40

20

8

Chromová Adéla - Služín

01:02,47

00:15,00

01:17,47

21

28

Kouřil Tomáš - Čelčice

01:03,25

00:15,00

01:18,25

22

22

Hynštová Andrea - Služín

01:05,22

00:15,00

01:20,22

23

14

Němeček Mira - Doloplazy

00:50,47

00:30,00

01:20,47

24

18

Veselá Aneta - Služín

01:08,34

00:15,00

01:23,34

25

1

Grmelová Klára - Lipová

00:54,15

00:30,00

01:24,15

26

19

Jiráková Eliška - Víceměřice

01:09,41

00:15,00

01:24,41

27

12

Jurníková Šárka - Služín

00:56,71

00:30,00

01:26,71

28

33

Zubřický Jan – Čelčice

01:12,19

00:30,00

01:42,19

29

16

Vinklerová Jana - Služín

00:59,46

00:45,00

01:44,46

30

23

Krajčík Josef - Víceměřice

01:35,90

00:15,00

01:50,90

31

20

Mikalová Kristýna - Mořice

01:42,72

00:15,00

01:57,72

32

26

Michlíček Robert - Víceměřice

01:43,12

00:15,00

01:58,12

33

6

Šoukalová Lea – Lobodice

01:19,50

00:45,00

02:04,50

34

24

Schier Matěj - Mořice

02:03,06

00:45,00

02:48,06

35

30

Vybíral Krištof Čelčice

D

-

D

36

 

 

Čelčický uzel 2013

mladší žáci družstva

Pořadové číslo

Název SDH

Čas

Trestné vteřiny

Celkový čas

Pořad

4

Vrbka

00:49,60

0

00:49,60

1

9

Čelčice B

00:51,71

00:15,00

01:06,71

2

6

Kvasice

01:12,70

0

01:12,70

3

10

Víceměřice B

01:05,64

00:15,00

01:20,64

4

13

Služín

01:00,62

00:30,00

01:30,62

5

1

Čelčice A

01:34,32

0

01:34,32

6

5

Mostkovice A

01:23,15

00:15,00

01:38,15

7

8

Víceměřice A

01:42,18

00:15,00

01:57,18

8

7

Mostkovice B

01:34,97

00:40,00

02:14,97

9

2

Hrochov

02:20,21

00:15,00

02:35,21

10

12

Nezamyslice

02:07,11

00:45,00

02:52,11

11

11

Lobodice

02:32,05

00:40,00

03:12,05

12

3

Lipová

02:00,75

01:15,00

03:15,75

13

 

 

 

 

Čelčický uzel 2013 starší žáci – jednotlivci

Pořadové číslo

Jméno

Čas

Trestné vteřiny

Celkoví čas

Pořadí

30

Beníčková Michaela - Malenovice

00:19,86

0

00:19,86

1

54

Chmelinová Pavlína - Malenovice

00:21,31

0

00:21,31

2

38

Kopčilová Denisa -Malenovice

00:21,82

0

00:21,82

3

42

Škaldová Markéta - Malenovice

00:22,06

0

00:22,06

4

32

Balhar Aleš - Kvasice

00:23,23

0

00:23,23

5

34

Orsag Lukáš - Malenovice

00:23,39

0

00:23,39

6

36

Rosypal Michal - Kvasice

00:24,64

0

00:24,64

7

4

Koudelka Lukáš - Domamyslice

00:26,03

0

00:26,03

8

28

Dubinová Hana - Vrbka

00:26,70

0

00:26,70

9

35

Kontěl Jakub - Mostkovice

00:32,12

0

00:32,12

10

24

Hanoušek David - Domamyslice

00:32,13

0

00:32,13

11

31

Zahradnéček Dominik - Mostkovice

00:33,66

0

00:33,66

12

57

Bartůsek David - Nová Dědina

00:34,07

0

00:34,07

13

41

Přikryl Ondřej - Nová Dědina

00:19,42

00:15,00

00:34,42

14

16

Havlíček Tomáš - Domamyslice

00:34,51

0

00:34,51

15

50

Obadal Jan - Malenovice

00:34,79

0

00:34,79

16

39

Urbanová Lenka – Lobodice

00:36,26

0

00:36,26

17

66

Sýkorová Kristýna - Služín

00:37,08

0

00:37,08

18

48

Smolinka Ondřej - Kvasice

00:38,00

0

00:38,00

19

20

Havlíček Jan - Domamyslice

00:38,03

0

00:38,03

20

33

Brázdil Lukáš – Nová Dědina

00:38,62

0

00:38,62

21

27

Bitner Jiří - Domamyslice

00:38,69

0

00:38,69

22

49

Vlčková Vendula - Nová Dědina

00:39,44

0

00:39,44

23

51

Zdráhalová Petra -Lobodice

00:41,12

0

00:41,12

24

45

Přikrylová Michaela - Nová Dědina

00:26,39

00:15,00

00:41,39

25

62

Chromnicová Nela - Služín

00:41,42

0

00:41,42

26

43

Orlová Kristýna - Lobodice

00:42,34

0

00:42,34

27

6

Štaffová Magda - Pěnčín

00:42,60

0

00:42,60

28

21

Grmelová Eliška - Lipová

00:44,44

0

00:44,44

29

37

Krejčíř Patrik - Nová Dědina

00:30,24

00:15,00

00:45,24

30

8

Čechová Miroslava – Domamyslice

00:31,06

00:15,00

00:46,06

31

40

Věrný Jan - Kvasice

00:31,85

00:15,00

00:46,85

32

29

Zlámal Marek – Nová Dědina

00:31,89

00:15,00

00:46,89

33

12

Vykopal David - Domamyslice

00:47,62

0

00:47,62

34

46

Sakin Štěpán - Malenovice

00:33,88

00:15,00

00:48,88

35

72

Horák Jaroslav - Víceměřice

00:52,21

0

00:52,21

36

17

Pírková Barbora - Drahany

00:54,02

0

00:54,02

37

2

Mlčochová Soňa - Pěnčín

00:54,50

0

00:54,50

38

70

Pazeleza Michal - Doloplazy

00:40,01

00:15,00

00:55,01

39

69

Vymazal Tadeáš -Víceměřice

00:40,54

00:15,00

00:55,54

40

47

Bocanová Monika - Lobodice

00:41,43

00:15:00

00:56,43

41

25

Kolář David - Lipová

00:57,69

0

00:57,69

42

68

Kralovičová Květa - Doloplazy

00:57,94

0

00:57,94

43

63

Soldátová Lucie - Víceměřice

00:43,18

00:15,00

00:58,18

44

18

Popelková Katka - Pěnčín

00:58,84

0

00:58,84

45

59

Chytilová Nikol - Služín

00:45,22

00:15,00

01:00,22

46

61

Dosedlová Lucie - Víceměřice

00:45,82

00:15,00

01:00,82

47

56

Bridzik - Brodek PV

01:01,76

0

01:01,76

48

71

Moudrý jiří - Víceměřice

00:47,28

00:15,00

01:02,28

49

53

Kořínek Šimek - Nová Dědina

00:32,86

00:30,00

01:02,86

50

65

Novotná Barbora - Víceměřice

00:48,14

00:15,00

01:03,14

51

44

Kubíček Erik - Kvasice

00:34,36

00:30,00

01:04,36

52

60

Loniček - Brodek PV

00:53,75

00:15,00

01:08,75

53

14

Přikrylová Petra - Pěnčín

00:55,28

00:15,00

01:10,28

54

67

Jiráková Monika - Víceměřice

00:55,62

00:15,00

01:10,62

55

15

Růžička Tomáš - Otinoves

00:59,28

00:15,00

01:14,28

56

64

Hejdušek - Brodek PV

01:02,02

00:15,00

01:17,02

57

9

Sedláková Tereza - Drahany

01:05,16

00:15,00

01:20,16

58

11

Dvořák Martin - Otinoves

01:23,94

0

01:23,94

59

58

Mišová Barbora - Mořice

01:09,06

00:15,00

01:24,06

60

1

Ondroušek Filip - Drahany

01:04,22

00:30,00

01:34,22

61

52

Kaplánek – Brodek PV

01:20,04

00:15,00

01:35,04

62

23

Piňos Vojta - Otinoves

01:20,84

00:15,00

01:35,84

63

3

Šustr Marek - Otinoves

01:06,94

00:30,00

01:36,94

64

19

Hrachovina Lukáš - Otinoves

01:37,42

00:15,00

01:52,42

65

26

Konečný Zbyněk - Pěnčín

01:39,99

00:15,00

01:54,99

66

10

Kovářová Štěpána - Pěnčín

01:26,34

00:30,00

01:56,34

67

5

Zatloukalová Kristýna - Drahany

01:42,66

00:15,00

01:57,66

68

22

Mlčoch Jan - Pěnčín

01:18,05

0:45,00

02:03,05

69

7

Klech Ivo - Otinoves

01:58,45

00:15,00

02:13,45

70

13

Cetkovský Petr - Drahany

02:08,07

00:45,00

02:53,07

71

55

Nechvátal Jiří - Nezamyslice

02:58,59

00:45,00

03:43,59

72

 

 

Čelčický uzel 2013 st.žáci družstva

Pořadové číslo

Název SDH

Čas

Trestné vteřiny

Celkový čas

Pořadí

7

Malenovice

00:29,20

0

00:29,20

1

6

Nová Dědina A

00:35,71

0

00:35,71

2

3

Domamyslice

00:44,81

0

00:44,81

3

8

Nová Dědina B

00:45,76

0

00:45,76

4

10

Kvasice

00:39,75

00:15,00

00:54,75

5

11

Doloplazy

00:57,40

0

00:57,40

6

14

Víceměřice

01:00,03

0

01:00,03

7

9

Mostkovice

00:46,31

00:15,00

01:01,31

8

13

Brodek u PV

00:52,73

00:15,00

01:07,73

9

1

Drahany

01:01,50

00:10,00

01:11,50

10

4

Hrochov

01:03,65

00:15,00

01:18,65

11

2

Otinoves

01:21,47

00:15:00

01:36,47

12

12

Lobodice

01:18,73

00:30,00

01:48,73

13

5

Lipová

02:26,41

00:45,00

03:11,41

14

 

 

Čelčický uzel 2013 vedoucí

Pořadové číslo

Jméno

Čas

Trestné vteřiny

Celkový čas

Pořadí

3

Nováková Michaela – Domamyslice

00:25,17

0

00:25,17

1

15

Smékal Pavel – Čelčice

00:28,19

0

00:28,19

2

7

Ševčíková Zdenka – Domamyslice

00:29,05

0

00:29,05

3

5

Krejčíř Dominik – Nová Dědina

00:30,83

0

00:30,83

4

11

Beníčková Veronika - Malenovice

00:23,52

00:15,00

00:38,52

5

18

Černý Jan – Mostkovice

00:42,70

0

00:42,70

6

10

Dvořáková Lenka - Otinoves

00:45,35

0

00:45,35

7

9

Novotný Luboš - Víceměřice

00:45,60

0

00:45,60

8

22

Stašiak Josef - Kvasice

00:46,67

0

00:46,67

9

2

Novotná Romana - Víceměřice

00:47,43

0

00:47,43

10

4

Dopitová Iva- Služín

00:48,37

0

00:48,37

11

1

Chmelař Josef – Nová Dědina

00:34,65

00:15,00

00:49,65

12

21

Láník Martin – Nová Dědina

00:50,88

0

00:50,88

13

6

Horák Jaroslav - Víceměřice

00:51,25

0

00:51,25

14

17

Růžička Jan - Mostkovice

00:53,13

0

00:53,13

15

13

Bartoš Martin - Pěnčín

00:39,61

00:15,00

00:54,61

16

8

Grmelová slávka - Lipová

00:39,62

00:15,00

00:54,62

17

14

Opravil Petr – Kvasice

00:37,07

00:30,00

01:07,07

18

12

Krapková Kristýna - Mořice

00:42,20

00:30,00

01:12,20

19

16

Černá Hanka - Mostkovice

00:57,68

00:15,00

01:12,68

20

20

Polách Martin – Brodek PV

01:36,28

0

01:36,28

21

19

Kaplánek Milan – Brodek PV

02:09,00

02:30,00

04:39,00

22

 

 

 

 

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA